Podgrzewacze do herbaty

sie 30, 2014 przez

Rzadko, ale jednak – czasami w restauracji można spotkać osoby, które do posiłków zamawiają herbatę. Najczęściej klient otrzymuje wrzątek i elegancko zapakowaną torebkę herbaty, którą sam sobie zaparza. Ale co zrobić w przypadku, kiedy picie herbaty chce celebrować cała rodzina?

Podgrzewacze herbaty

Niezwykle eleganckim i wygodnym sposobem jest podanie czajniczka, który będzie posiadał podstawkę, w której można umieścić świeczki-podgrzewacze. W ten sposób osiągniemy nie tylko ładny efekt i odrobinę nastroju, ale także sprawimy, że klienci sami będą mogli sobie dolewać herbaty i co najważniejsze- mieć ją przez większość czasu ciepłą.
Ogólnie rzecz biorąc, czajniki z podgrzewaczami są bardzo popularnym rozwiązaniem, które również prywatnie stosowane jest w domach.
Duża część klientów lubi czuć się „jak w domu” nawet w restauracji – dlaczego więc nie dać im takiej możliwości, upodabniając podawanie potraw jak najbardziej do domowej atmosfery?
Oprócz odpowiedniego czajniczka należy jednak pamiętać o odpowiednich filiżankach i spodeczkach na torebkę. Ważnym dodatkiem może być także cukier czy miód, który w jesienne wieczory idealnie nadaje się jako dodatek do herbaty.

Podobne wpisy

Podziej się

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *