Dekoracje dla restauracji

kwi 29, 2014 przez

Zastawa na stoleW restauracji liczy się nie tylko pyszne jedzenie, ale także odpowiedni wystrój. Może być prosty, minimalistyczny, albo wręcz przeciwnie – pełny przepychu. Wiele zależy od serwowanej kuchni oraz od właścicieli.

Ozdoby na stole

Oprócz całej masy ozdób na ścianach oraz podłodze, warto także zwrócić uwagę na sam stół i dekoracje. Na stole mamy wiele możliwości: oprócz udekorowania stołu kwiatami czy ozdobnymi świecznikami, możemy także zwrócić uwagę na element, jakim są sztućce. Można je ułożyć w dekoracyjnych, kolorowych kieszonkach, które prezentują się niezwykle elegancko. Na rynku mamy bogaty wybór nie tylko kolorów, ale także wzorów i kształtów – tak więc możemy je dobrać indywidualnie do charakteru lokalu.

Kolejnym elementem są serwetki. Można się zdecydować na standardowe serwetniki, a można tez iść w wyjście bardziej oryginalne – serwetniki pierścienie. Prezentują się one nie tylko oryginalniej, ale także bardziej elegancko. Najczęściej są one wykonane z lepszej jakości materiałów. Od XIX są wykonywane z różnorodnych materiałów – jednak wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością.

Podobne wpisy

Podziej się

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *