Uroczysty obiad noworoczny

gru 28, 2013 przez

ObiadZmęczeni przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia, pieczeniem i przygotowaniem czasochłonnych i wykwintnych potraw dla szanownych gości, często w pierwszy dzień Nowego roku marzymy tylko o odpoczynku.
Pierwszy dzień Nowego Roku to jednak dzień, w którym większość lokali gastronomicznych jest zamknięta. Jednakże szukając w Internecie, można znaleźć wiele portali promujących miejsca w różnych zakątkach Polski, które 1 stycznia oferują obiady noworoczne dla całych rodzin.

Co na obiad w Nowy Rok?

Po obfitych w kalorie świętach oraz przebalowanej sylwestrowej nocy, ukojeniem dla wszystkich zmysłów będzie potrawa lekka, ale równocześnie wykwintna. Podana w odświętnej zastawie sprawi, że cała rodzina będzie czerpała z magii świątecznego nastroju bez sprzątania i godzin przygotowań. Restauracje otwarte w Nowy rok często oferują kuchnię wegetariańską, wolną od namiaru zbędnych kalorii.
Noworoczny obiad w restauracji ma także swoją cenę. Często stolik trzeba rezerwować ze znacznym wyprzedzeniem, a i cena w taki dzień może znacznie odbiegać od standardowej. Czymże jest jednak odpoczynek i miłe, beztroskie chwile spędzone z rodziną w świątecznie przystrojonej restauracji, zamiast wielogodzinnych przygotowań obiadu w kuchni dla najbliższych?

Podobne wpisy

Podziej się

Dodaj Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *